BASS

Shitet nga: Selami 29 Shk 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   200 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
BASS 1000Wat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim