MP3 VW

Shitet nga: naser 07 Maj 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   80 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes mp3 rsd 300 mp3 per golf 5si dhe passat modeli 2005 Tauran etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim