Radio Pioner/Alpine/

Shitet nga: Qendrim Dermaku 15 Pri 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes dy Radijat Jan te Ardhur nga Zvicrra Jan ne gjendje funksionale Ju Mipres Kush osht i Intersum Radio/Pioner osht eedhe me USB+AUX Vetum Gjekin Se Ka Osht Kures Radio/ALPINE OSHT me Gjekin Kompleet shkon ME CD JU MIPRES Ne Hotmail.com MOs Shkruni se nuk i Kthej Ju press Per me Shum Info/044998290 Jam nga Komuna e kamenices


RADIO/Pioner/USB/AUS/ OSHT PA GJEK/ QMIMIN/40 EURO


RADIO/Alpine/VETUM ME CD ME GJEK/ QMIMIN/40 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim