Pjes Per Kombi

Shitet nga: Noki 21 Nën 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten pjes nga ky Kombi ne Foto
Qka tju nevojitet. Si ne karaseri dhe motorr

motorrin 1.9 alternator Bochpump / Pumpa naftes
menjaq lladnajka / Flutra
dritaa dera bandasha krilla
shtopa kuk per terheqje etjj ejtt

contact:\ 044 391 642
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim