Pjese per golf 2 gti komplet

Shitet nga: Golf 2 28 Jan 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Pjesë rezerve
Hauba 25e
xhami mbrapa drejtë 5e
Motor 1.8,8v- 120e
Radiator 25e
Vetilator 15e
Anlaser 25e
Altenator 20e
Far 2 copa 15e
Maska me 2 par drita 10e
Krilo e majtas 10e
Vakum 15e
Centrala komplet 30e
Amortizera perpara me feder 2 copa 40e
Amortizera mbrapa 2 copa 20 e
Auspuh komplet 40 e
Zglob kinetik 2 copa 20 e
zglob brenshme 2 copa 10 e
Korpa 10 e
glava upravljaca 30 e
Razvodnik me kabla 30 e
Shtop zez 10e
rezervoar 15e
Prekidaci komplet (-)
Ventilator nxhemjes kabina 25e
Raketa 2 copa 20 e
Bosh brava 10e
Instrumental tabla 30e

dhe pjesë të tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim