Pjese rezerv per golf 2 ople vectra

Shitet nga: xiki 04 Pri 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjes per ople vectra si :stopat e mrame llanjaki i nxemjes i mrenshmi pumpen e benzinit pasqyre zamanjs kryet e motorit 1.6 kaqikt fari i pare pumpa e hidrolikut te opel kalibres edhe trapat e mram te ople vectra
golf2:2 armatizerat e pare gurtne te reja dhe te vjetra tabell kontruuluese te diselit normal cilindrat e koshnicave cilindri kryesor jastikt e armatizerave korp llamelle bravat e mrenshme kapak te bandashve kutia te rrymes etjjjjj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim