Shes per pjes Mazda 626 ,ose shes komplet Mazden

Shitet nga: Nebi Ahmeti 09 Nën 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes Mazden 626 per pjes m ose shes komplet mazden nuk ka kurrizion asnje pik vetem radiatori I mungon , matorri ika veten 70000Kl t'kalume dhe osht me ngjendje shum te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim