Amurtizera sport per GOLF 4

Shitet nga: Gezim 15 Shk 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes amurtizerat (federa) sport 4 komplet jon ngjyr te kuqe mund te kontaktoni edhe ne viber +37745679912 boj edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim