Blej keto pjes si ne foto per Bmw e30

Shitet nga: bmw 12 Mar 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Blej komplet set Mt2 dhe komplet set Mt1 ose ndaras vetem branik ose vetem llajsne per vetur 4dyer apo 2 dyer,volan si dhe drita te mjegulles si ne foto per bmw e30 kock..fotot mund ti dergoni ne viber +37744679644

Bmw 325i,323i,320i,318is,318i,316
Bmw 325,323,320,318,316
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim