Karrika komplet golf-u shiten flm

Shitet nga: Lind 14 Sht 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   125 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes karrikat e golf 5.Te sapo ardhura nga Zvicrra,nuk jan te demtuara as te grisura,posedojn Airbagat.Mekanizmi ju punon ne rregull secilles prej tyre.Ndrrim i mundshem me iphone ose samsung.
Kontakt : 045-389-552 dhe 049-24-80-80
Viber,whatsapp : +37745389552
Nga ora 08:00-23:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim