XENON H1 / TRAF / - BMW

Shitet nga: Noki 20 Dhj 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shiten Xenon h1 qysh po shihen ne foto osht edhe ni traf.
Contact 044 391 642
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim