Korp me Llamell per Audi A4/A6, Seat, Skoda

Shitet nga: Glon 23 Mar 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Të tjera
Korpa me llamell te ardhura nga zvicrra (t'reja) . Mund te na kontaktoni edhe permes viberit dhe whatsaap: +4915753243432.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim