Mjete per mekanik

Shitet nga: driton 08 Tet 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Të tjera
kompresor 160l,co2 150ampera,lift per vetura,viti.2003.3t.plus te gjith qelsat per auto mekanik,si dhe disa pjes te veturave,te gjitha ne gjendje pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim