Pjes dhe motorr per Golf 2 - u shit flm

Shitet nga: Isuf 13 Nën 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Të tjera
Motor 1.6 Turbodiesel 250 Euro
ndrrus i shpetsis
Trap i par dhe tmram
dhe pjes te tjera qe nevojiten per golf 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim