Shiten Karrika Tapacira Passat 3c Lekur dhe Pllish

Shitet nga: Fadil 11 Tet 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Të tjera
Shiten Karrika Tapacira per Passat 3c lekur dhe pllish
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim