Zamajc per Audi a6 dhe vw

Shitet nga: Agron 07 Shk 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Të tjera
Zamajc ne gjendje te rregullt i ardhur nga zvicrra per Audi a6 dhe VW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim