paisje per mekanik

Shitet nga: dritan 30 Nën 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Të tjera
Shiten te gjitha qe shihen ne foto dhe jan ne gjendje funksionale qmimi 2400 eu i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim