Kamion

Shitet nga: Imer Berisha 04 Gsh 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Dardanë
Kamjoni asht ne gjendje shum te mir.Kushnicati ika me ajr dhe glicerin gurtnet e reja ulen sivjet ja kom ndrrue.Regjistrim ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim