Fiat Ducato 1.9 diesel -01

Shitet nga: Fatmir 06 Dhj 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Fiat Ducato i bardh 1.9 dizell viti -2001 ngjendje trregullt servisin e ka te kryer Gomat i ka të reja osht i ruajtun per me shum kontakt ne nr.044-737-713 bëhet edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim