2011 Terex TC TC29

Shitet nga: vehicle 01 Dhj 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
520 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim