Bager O&K 5 plus me guma

Shitet nga: Shpetim Krasniqi 26 Dhj 01:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerin O&K 5 plus osht ne gjendje shum te mir teknike osht me guma ka thiken perpara edhe komt permas .. viti i prodhimit 2003 pesha 23 ton..

boj ndrrim edhe me bager prej 20 deri 23 tona mu kon prej viti 98 e te nalt me zingjir ..
Fb- Fortuna Company
Tel: 049 369 070 edhe Viber +38649369070
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim