Bager

Shitet nga: Raif Demolli 23 Shk 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 600 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bager HY-MAC580BT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim