CAT 434 Bager Kombinirk 2008

Shitet nga: richire@mail.com 21 Nën 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
CAT 434E 4x4 / 2008
4530 h.
Me teleskop
Me goma te reja
Me gjendje ahum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim