Ford Transit

Shitet nga: Dermaku 11 Dhj 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes furgonin i posardhuar nga zvicra, ne gjendje shume te mire:
km: 240.000
viti: 12.2003
2000 kubik
per me shum info kontakto:
044 312 075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim