Greifer

Shitet nga: Selver 17 Shk 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet greiferi ne gjendje te rregullt cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim