Greifer

Shitet nga: Selver krasniqi 17 Shk 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet greiferi per kapjen dhe bartjene trupave ne gjendje shum te mir cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim