Iveco Daily modeli 2003 + Hebobine

Shitet nga: fitim 26 Gsh 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 800 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
shes iveko daily 65c15 viti prodhimit 2003, hebobina punon me peshe prej 1000kg, motori 2.8 , 150 ps,
*eksra ka WEBASTO per nxemje te naftes dhe ules ne temperatur - 1 Celciuze, *senzor parkingu, *koferi gjatesia 4.5m , gjersia 2.2 m , lartesia 2.2 m etj.
Dogan+Homologim te kryme tabela rks ,
rrypi dhemzor, diska dhe kurtne te ndrrume me garancion kur ka ardhe prej zvicrres. kilometrat 260.000

fitimi 044311854 edhe wiber

lt sprinter atego man crafter cargo iveco
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim