Kam ne shitje bagerin a

Shitet nga: Valdrin 09 Mar 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerin 5 ton viti prodhimit 2000 ne gjendje prefekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim