Kamion Man 19-372 kiper

Shitet nga: Rexhep Berisha 14 Tet 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni Man 19-372 , kiper , viti i prodhimit 1993. Kamioni eshte i ç'lajmeruar dhe nuk ka denim .Kamioni eshte ne gjendje shum te mire teknike . Qmimi i shitjes se kamionit eshte 13000 euro. Shitet Rimorkio prodhim anglez i shfrytezuar nga ushtria . Pesha bartese 6100 kg . Rimorkio ka doganen e paguar dhe eshte e ç'lajmeruar , denim nuk ka . Çmimi per rimorkio eshte 3200 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim