Kamjon Iveco

Shitet nga: selver kraniqi 13 Shk 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamjoni iveco ne gjendje te rregullt qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim