Kombe VW T4 2.4 diezel

Shitet nga: burim 08 Nën 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
T4 2.4 teknikisht n gjendje t mir bej edhe ndrrim me vetur +37744350558 & +38649191850
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim