Kombi iveco 2.8diessel

Shitet nga: Egzon 26 Shk 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombi iveco 2.8.kubik dissel viti 2001 ju lutem bleres serioz me teper informata ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim