Kran Vinq

Shitet nga: selver krasniqi 13 Shk 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Vinqi "krani" vet Zgjates cmimi sipas marrveshjes i posedojm te gjitha pjest e ti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim