Lt 28 2.4 diesel

Shitet nga: Halim 12 Sht 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioneta vw lt 2.4 diesel ne gjendje shum te mir jasht, brenda ashtu edhe n'motor . Viti i prodhimit 1989
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim