MAN 180kw 1990 Mundsi ndrrimi

Shitet nga: Agim Bajra 31 Jan 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ne gjendje te shkelqyer shkaki i shitjes osht qi mua nuk me hyn ne pun. mundsi ndrrimi me ndonje vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim