MAN

Shitet nga: florent 10 Jan 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamioni ne shitje osht ne gjendje te mir rigjistrim edhe 9 muj mund te thirrni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim