MECEDES SPRINTER 312D

Shitet nga: DILAVER KRASNIQI 25 Nën 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES MINIBUSIN ME 11 ULSE URGJENTISHT MENJI QMIM TE VOLITSHEM EUR. 6900 VITI PRODHIMIT 1996 AUTMATIK SHPEJSIT KM 246000 MUND TE THIRRNI QDO KOH ME VIBER NE NR,+38649450114 ASHT I DOGANUR VETEM MEREGJISTRUME NR. TE KOSOVES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim