Man 16 192

Shitet nga: Nexhat 05 Mar 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni Man me kran ne gjendje te rregullt i qlajmrum nuk ka denim viti i prodhimit 1987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim