Mecedrs 311

Shitet nga: Blerim 19 Gsh 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet sprinter 311. 2.2cdi 280000 km ndrusi e shpejsis tip tronik ne gjendje shum te mir i pa doganuar. Gjatsia e bagazhit 4.30 lartèsia 1.85 gjersia 1.65
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim