Mercedes 508 Diesel

Shitet nga: Fatlum 04 Sht 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
mercedes 508 disel ngjendje të rregullt me tabela rks per informata na kontaktoni në kët numer të telit: 044311974 cmimi sipas marveshjes
Regjistrimi deri me 09.10.2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim