Kamion 16-30dy turbo kiper me kran

Shitet nga: Gezim 06 Mar 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 500 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 1630
Shes kamionin mercedes benz kiper 16-30 dy turbina viti prodhimit 1990 regjisyrimi i par ne kosov po ashtu edhe pronari i par ngjyre e par fabrikisht posedon sanakun 10kubiksh dhe kran shum te fort.ka edhe sistemin e lyrjes vet ka vajin dhe filterat e ndrruar bej ndrrim me kamion 3aks dhe 4aks per ma shum lajmrohuni ne tel +377215052
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim