Mercedes - Actros

Shitet nga: Enver 19 Mar 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 18-43
Shitet mercedes actros 1843 viti 2000 regjistrim ni vit ne gjendje te shkelqyer pa asnje defekt,gomat e reja. Ndrrim bej me x5 viti 2008 jo mat vjeter edhe me x6, cmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim