Mercedez sprinter 211 cdi

Shitet nga: Ramadan 23 Pri 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 800 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shes mercedes sprinter 211 eshte ne gjendje shum te mir i posa ardhur nga gjermania per info me shum kontaktoni ne Nr:+37744177554
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim