NGARRKUES ME KRAN APO AUTOKRAN

Shitet nga: DILAVER KRASNIQI 25 Nën 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
KJO NGARRKUSE ASHT SHUM E VOLITSHME PER NGRRKIM DHE SHKARRKIM TE PLETAVE ME TULLA,QEREMIDEVE E SIDOMOS PER KRANA,NDERTIM TE NDERTESAVE QMIMIN SIMBAS MARVESHJES EUR.390 MEKET MUND TI TERHEQNI DERI 1800KG NE KET NR.+38649450114 NE VIBER NE QDO KOH MUND TE THIRRNI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim