Shitet Kamioni Man Kiper 19-372

Shitet nga: Rexhep Berisha 26 Nën 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamioni Man Kiper, viti i prodhimit 1993, gjendja teknike eshte shume e mire. Sandaku eshte nga alumini. Bejme nderrim te mundshem me ndonje kamion me te vogel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim