VOLVO 4 - AKS BEJME NDRRIM

Shitet nga: Imeri Borovci 26 Jan 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES KAMIONIN VOLVO 4 AKS PRODHIM I VITIT1989 , me sanak 15 kubik.
Kamioni eshte ne gjendje te rregullt teknike , i regjistruar RKS , me servis te kryer , i regllazhuar teknikisht i rregullt per pune. Bejme edhe ndrrim me ndonje 4 aks me te ri .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim