VW t2

Shitet nga: ylli 02 Sht 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombi vw t2 ne gjendje te rregullt 1.6 dizell
regjistrim teri ne muajin prill 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim