rimorkio

Shitet nga: Rimorkio 15 Jan 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio për vetura e ardhur nga gjermanija.
Dimensionet: 2.10x1.15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim