shitet kamioni MAN

Shitet nga: xhavit 20 Nën 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamioni MAN 16-240 viti i prodhimit 1978 4X4 rexhistrim deri 22.05.2016 ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim