Cekic qe montohet ne eskavator ngarkues - martello

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 28 Krr 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Pirrungritës
Cekic qe montohet ne eskavator ngarkues dhe perdoret per thyerje guri
- cekic Merlo
- modeli n. 25006,
- serial n. 6932006619

Ne gjendje te shkelqyer pune ,
Ndodhet ne Itali
Per me shume informacione na kontaktoni ne nr :
00393356406009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim